ریما هاست
میزبانی وب لینوکس، حداکثر امکانات… حداقل هزینه!
سومین گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران

سومین گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران

گردهمایی بزرگ برنامه‌نویسان ایران با نام Coder Conf هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد، در تهران برگزار می‌گردد.

کودرکانف در هر برگزاری بورد‌های مختلفی برگزار می‌کند، رویداد پیش رو نیز شامل سه بورد Android ،PHP و DevOps خواهد بود.

DKIM، SPF و DMARC و اهمیت آنها در مبادله ایمیل

DKIM، SPF و DMARC و اهمیت آنها در مبادله ایمیل

امروزه کاربرد ایمیل به عنوان ابزار ارتباطی اعتباری بیش از پیش پیدا کرده است. بر همین اساس اهمیت وجود مکانیزمهای کنترلی و اعتبارسنجی ایمیل چون DMARC، SPF و DKIM و اطمینان از تبادل به موقع پیامها نیز ملموس تر گردیده است.

برنامه نویسی وب و ردپای نرم افزار های مزاحم

برنامه نویسی وب و ردپای نرم افزار های مزاحم

آیا تا به حال در هنگام برنامه نویسی وب با مشکلات اسکریپتهای اضافی در صفحات وب سایتهایی که طراحی میکنید مواجه شده اید؟ در چنین حالتی ممکن است نوار لغزاننده افقی مرورگر صفحه وب را عریض تر از حالت عادی نشان داده یا ترافیک مرورگر شما حاوی اطلاعاتی اضافه بر محتوای وب سایت اصلی باشد. این موضوع ممکن است برای کاربران عادی موضوع مهمی به نظر نرسد. همچنین در عملکرد عادی مرور وب تاثیر خاصی ندارد. اما این موضوع تاثیر منفی در روند طراحی سایت خواهد داشت.

تصاویر گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران

گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران

گردهمایی برنامه نویسان کشور با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از علاقمندان و ارایه بیش از ۴۰ عنوان مقاله و با حضور متخصصین جوان ایرانی در حوزه وب و تولید نرم افزار در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد. در این همایش مقالاتی با محوریت تولید نرم افزارهای تحت وب و تکنولوژیهای مرتبط ارایه خواهد شد که برگزیده مقالات توسط نویسنده مقاله ارایه خواهد گردید.

کاربران جی میل بخوانند!

کاربران جی میل بخوانند!

یکی از معیارهای سنجش ایمیلهای وارده به جی میل تطابق تنظیمات زبان جی میل (Language Preference) و زبان متن ایمیل است. در صورتی که کاربر از زبان پیشفرض (انگلیسی) در محیط جی میل استفاده نموده و ایمیلی با زبان دیگر(مثلاً فارسی) دریافت نماید، احتمال آن وجود دارد که علی رغم سلامت پیام پست الکترونیکی، به پوشه اسپم منتقل گردد.

امنیت وب سایت خود را افزایش دهید

امنیت وب سایت خود را افزایش دهید

در ابتدایی ترین حالت ممکن امنیت وب سایت را باید از دو سو مورد بررسی قرار داد، اول مشکلات نفوذ، دوم امکانات سیستم برای انجام عملیات تخریبی بعدی. نفوذ عموماً ناشی از مشکلات نرم افزاری است که در زمان کدنویسی سایتها بوجود آمده و تا زمان کشف مشکل یا مورد سوء استفاده قرار گرفتن آن در سایت باقی می ماند.

انتخاب نام دامنه ؛ قابل شناسایی بودن یا قابلیت برند شدن!

انتخاب نام دامنه ؛ قابل شناسایی بودن یا قابلیت برند شدن!

انتخاب نام دامنه درست کار سختی است. در این مقاله میخواهیم با دقت بیشتری به این مطلب بپردازیم که در انتخاب نام دامنه قابلیت شناسایی با قابلیت برند شدن چه تفاوتی دارد و شما قبل از انتخاب نام دامنه چه چیزهایی را باید در نظر بگیرید.

Shares
Share This