ریما هاست
میزبانی وب لینوکس، حداکثر امکانات… حداقل هزینه!

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی خام و پیکربندی شده و همچنین سرورهای مدیریت شده از خدماتی است که ریماهاست در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. این خدمات شامل مشاوره در خصوص انتخاب سرور، تجهیزات مورد نیاز، پیکربندی و نرم افزارهای سرور میباشد.

ریماهاست گزینه های متنوعی را در زمینه سرورهای اختصاصی در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.

  • سرور اختصاصی خام پیکربندی نشده: مشتریان این نوع سرور میتوانند بنا به نیاز خود پیکربندیهای متفاوتی را روی سرور خود انجام داده و به جز سخت افزار و زیرساخت شبکه خدمات دیگری را از ریماهاست دریافت نخواهند نمود. هرچند این امکان همواره وجود دارد که خدمات پشتیبانی سرورهای مشتریان در قالب خدمات پشتیبانی، نگهداری گردند.
  • سرور اختصاصی پیکربندی شده: در صورتی که نیازهای خود را تعریف نموده یا پس از مشاوره با کارشناسان ریماهاست به مشخصات نهایی سرور مورد نظر خود دست پیدا کردید، ریماهاست تهیه سرور، پیکربندی و راه اندازی آن را به صورت کلید در دست برای شما انجام داده و در نهایت سرور به صور کامل در اختیار شما یا کارشناسان فنی شما قرار خواهد گرفت.
  • سرور اختصاصی مدیریت شده: بهترین گزینه برای اشخاصی که مایلند از تخصص کارشناسان ریماهاست در نگهداری و پشتیبانی سرورهای خود استفاده برده و هزینهء نیروی انسانی فنی و هزینه های بالاسری آن را کاهش دهند. در این نوع خدمت، ریماهاست علاوه بر تهیه و تامین سخت افزار سرور، تامین زیرساخت میزبانی و نصب و راه اندازی و پیکربندی، به صورت مداوم عملیات بروز رسانی و مدیریت سرور را به انجام رسانده و سرور را همواره در شرایط عملیاتی نگهداری خواهد نمود.
  • سرور اختصاصی پشتیبان: این نوع خدمات منسب شرکتها و موسساتی است که نیاز به نگهداری نسخه پشتیبان از اطلاعات خود در فضایی ذخیره سازی خارج از محل فیزیکی شرکت داشته و برای ایجاد امنیت داده ای بالاتر نیاز به در اختیار داشتن امکانات ذخیره سازی در مرکز داده ای معتبر دارند. در این خدمات، فضای اختصاص داده شده تنها توسط مشتری در دسترس بوده و دیگران تحت هیچ شرایطی امکان دسترسی به اطلاعات نخواهند داشت.
  • خدمات جابجائی سرور (CoLocation): این خدمت مناسب شرکتها و سازمانهایی است که مایلند تجهیزات سرور خود را در محلی امن در یک مرکز داده معتبر و متصل به اینترنت نگهداری نموده تا امکان دسترسی به امکانات سرور خود را از طریق اینترنت برای مجموعهء تجاری خود فراهم آورند

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمائید.

Shares
Share This